Юридичні питання

Нарахування коштів працедавцем на банківську картку

моїй дитині зараз 2.7 років,я в дикреті з місця роботи,і я знову вагітна вже 37 тижнів.Лікарняний по вагітності та пологам завезла на роботу ще 24.04.2014(лікарняний у мене з 18.04). Проблема в тому,що коли я ще працювала,зарплату ми отримували через приват банк,а тепер все наше підприємство отримує зарплату через інший банк,я навіть і не знаю який.Коли я дзвоню на роботу мені ніхто навіть не може сказати куди мені прийдуть гроші,і коли.В який період часу вони повинні виплатити гроші?

В перший виплатний період після надання лікарняного.Детально в статтях розділу Юридичні поради на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.