Юридичні питання

Нашій сім”ї виплачували соціальну допомогу малозабезпеченим по доходах мого чоловіка та моїх

Добрий день!З 01.07.2014 року відмінили всі вилати допомоги.Нашій сім"ї виплачували соціальну допомогу малозабезпеченим по доходах мого чоловіка та моїх, але припинили.Чому?Народила я близнюків 18.04.2012р. в декретну відпустку пішла з офіційної роботи.Якщо можна роз"ясніть будь-ласка.Дякую.
На підставі Закону “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні” від 27 березня 2014 року.
Детально в розділі Юридичні питання на сайті Зростай Малюк.
На першого з близнюків, якщо він взагалі є першою дитиною в сім;ї, виплати по догляду за дитиною до трьох років повинні продовжуватись в сумі 130 грн.
Усі інші види соціальних допомог потрібно переоформити.
До Вашої уваги також телефон Урядової гарячої лінії 0 800 507 309.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.