Здоров’я мами

Наявність солей у нирках

Доброго дня! У мене 17 тижнів вагітності. Аналіз сечі показав наявність солей у нирках. Лікар приписав пити "Нефролес", але в інструкції написано, що вагітним не можна його вживати,але лікар сказала, що можна. Скажіть, будь ласка, можна все-таки приймати ці ліки чи ні? Дякую.

Я не можу точно сказати, чому лікар наполягає на тому, щоб Ви лікувались цими ліками, але в  інструкції з їх застосування абсолютно чітко прописано –вагітність та лактація є протипоказанням для прийому даниї ліків.

Обговоріть їх призначення та мотиви із зав. ЖК або начмедом закладу, якому під порядкована ЖК.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.