Здоров’я мами

Назначення лікаря

Доброго дня! Після контрольного мазка на 30 тижні, у мене виявився ось такий результат (лейкоцити С 50-60, V 28-30, флора - палички, наскільки я змогла прочитати, трихомонади, кандиди, ключові клітини - не виявлено). Лікар призначила Вагіклін. Але ж це антибіотик, і я дуже боюсь його використовувати, занадто багато побічних ефектів та ще й при вагітності не ясна картина. Лікар діагноз не назвала. Будь-ласка, чи є щось не таке небезпечне для малюка? Страшно ризикувати на 32 тижні. Дякую

Доброго дня, пані Наталіє!

Я перепрошую, але результати аналізів та інструментальних досліджень я не коментую та не встановлюю Діагноз.

Можу тільки підтвердити, що «Вагіклін» застосовується в акушерстві для санації пологових шляхів, але, препарат застосовують тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини. Це стосується ІІ-ІІІ триместрів вагітності та періоду грудного вигодовування.

Що ж до діагнозу, то вимагайте у лікаря, щоб він(вона) детально Вас знайомила з своїми лікарськими висновками щодо стану Вашого здоров’я та перебігу вагітності.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.