Юридичні питання

Не можна одночасно отримувати і стипендію, і декретні

Я студентка випускного курсу. Отримую стипендію. Навчальний процес у нас триває до 30 грудня. Потім- практика та підготовка до диплому до травня. Чи маю я право отримувати декретні, якщо мені народжувати в кінці грудня, а стипендію я буду отримувати до січня(включно)?Тому що коли я повністю оформила та предоставила всі необхідні папери, мені сказали, що не можна одночасно отримувати і стипендію,і декретні. Підскажіть, яка повинна бути сума декретних, якщо моя стипендія дорівнює 795 грн?

Вам відповіли абсолютно правильно. Дві виплати одночасно у нас в державі не передбачено.Розмір декретних розраховується виходячи з розміру стипендії.
Більш детально можна дізнатись, прочитавши статті: “Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами аспіранткам, докторанткам”, “Загальний Порядок Розрахунку Оплати Декретної Відпустки” в розділі Юридичні поради на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.