Юридичні питання

Не видають декретний лист

Я в декретном отпуске с 01.07.2014.декретный лист не выдали(тарасовка,киево-святошинский район).до декрета я работала.декретные деньги с работы мне не могут выплатить,так как я не предоставляю декретный лист.вопрос:какие мои действия?как мне получить декретный лист?

Я не знаю причин, з яких Ви не отримали лікарняного повагітності та пологах, але Вам спочатку ще раз потрібно зверрнутись до ЖК, де Ви перебуваєте на обліку за лікарняним листом, а в разі відмови чи затримок – звернутись до керівництва ЦРЛ Києво-Святошинського району в м. Боярка.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.