Юридичні питання

Несвоэчасна виплата коштів

Доброго дня! Я перебуваю в декретній відпустці з 13 вересня 2013 р. Декретні до цього часу не отримала! Куди мені звернутись, щоб прискорити виплату, адже мені скоро народжувати!

У разі несвоєчасної виплати (невиплати) коштів за до- та післяпологову відпустку звертайтесь до районних (міських) Фондів соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (ФСС ТВП) за місцем проживання (реєстрації).Телефон Гарячої лінії Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності України (ФСС ТВП): 0 800 501 892.
У разі невиплати допомоги по народженню дитини звертатись до районних (міських) управлінь(відділів) праці та соціального захисту населення за місцем проживання (реєстрації).
Телефон Гарячої лінії Кабінету Міністрів України 0 800 507 309,
Телефон Департаменту виплат Міністерства соціальної політики України 044 289 56 78.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.