Юридичні питання

Несвоєчасні виплати

Доброго дня! Моїй дитині 1 рік і 2 місяці. В цьому місяці отримала допомогу в розмірі 130 грн, хоча минулого була 764,17+130грн. В чому справа? Хіба після 1 року виплати припиняються?

У разі невиплати допомоги по народженню дитини звертайтесь до районних (міських) управлінь(відділів) праці та соціального захисту населення за місцем проживання (реєстрації).-Телефон Департаменту виплат Міністерства соціальної політики України: 044 289 56 78.
-Телефон Гарячої лінії Кабінету Міністрів України: 0 800 507 309.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.