Юридичні питання

Невиплата фінансової допомоги

Доброго вечора. я народила ще 26.06. 2015 року, і ще не отримувала зовсім дитячих грошей, через працівницю банку, яка відкрила картковий рахунок, внесла дівоче прізвище моє у базу, потім все переробляла і переробляла, вже пройшло 4,5 місяці,я вже 2 рази їздила у районне відділення нашого Ощадбанку, там руками розводять, кажуть що то до неї всі питання. чи нормально це? мабуть, якщо держава виплачує дитячі кошти, то вони на щось потрібні, тим більше ми на штучному годуванні. а що тепер дешеве. які тут можна застосувати дії?

У разі невиплати допомоги при народженні та усиновленні дитини на дітей, над якими встановлено опіку одиноким матерям(батькам), малозабезпеченим сім’ям звертайтесь до районних (міських) управлінь(відділів) праці та соціального захисту населення за місцем проживання (реєстрації), а також до Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України за телефоном 044 289 56 78.Будь ласка, прочитайте уважно статтю “КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ У РАЗІ НЕСВОЄЧАСНОЇ ВИПЛАТИ РІЗНОГО ВИДУ ДОПОМОГ, А ТАКОЖ СВОЄЧАСНОСТІ ТА ЯКОСТІ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ” в розділі Юридичні поради на сайті.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.