Юридичні питання

Одинока матір на пенсії по вислузі років

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, я одинокая мама ребенка 4-х лет, нахожусь на пенсии по выслуге лет, не работаю, размер дохода составляет 1950 грн. на двоих с ребенком - имею ли я право на пособие как малообеспеченная семья и какие документы нужно собирать? Заранее спасибо за ответ

Судячи з цифр доходу, наведених в листі, Ваша сім;я може претендувати на статус малозабезпеченої.Для оформлення статусу малозабезпеченої сім;ї Вам потрібно звернутись до районного /міського УПСЗН. Там повинні надати перелік документів, необхідних для оформлення допомоги малозабезпеченим сім’ям.
Більш детально читайте в статтях розділу Юридичні поради на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.