Юридичні питання

Оформлення декретних у банківській установі

Доброго дня!Я на 2му міс вагітності маю оформлятися на роботу в банківську установу 1-5липня, дізналася що вагітна 3 дні назад, просто запутана ситуація, як мені бути чи розповідати зараз керівництву і скільки мені потрібно робити, щоб піти в декретний відпуск,проте іду на декретне місце)))))і чи оформлять мені взагалі декрт, якщо це декретне місце))))

Ст. 184 КЗПП Вам не мають права відмовити у прийомі на роботу. Закон про відпустки до- та після пологові виплати, а також чергові щорічні відпустки призначаються незалежно від тривалості її роботи в поточному робочому році.Для того, щоб отримати детальні відповіді на всі запитання, Вам достатньо прочитати уважно статті розділу Юридичні поради на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.