Юридичні питання

Оформлення декретних виплат

Здравствуйте, у меня такой вопрос. Я не проживаю по прописке, живу в другом городе, скоро оформлять документы на пособие в связи с беременностью, родами и декретные (я не работаю). Подскажите, от меня потребуют справки с налоговой и службы занятости из родного города, где я прописана или смогу взять эти документы по фактическому месту жительства?

З приводу поставлених Вами запитань зателефонуйте, будь ласка, за телефоном:044 289 58 76 це буде Департамент Міністерства праці та соціального захисту населення, що відає виплатами.
Навіть якщо Ви не працюєте і не зареєстровані в центрі зайнятості, Ви маєте право на виплату декретних у розмірі 25% від допомоги по безробіттю.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.