Юридичні питання

Оформлення допомоги до трьох років

.Добрий день . Допоможiть у вирiшенні такого питання . З 8 травня 2012 року я знаходжусь у відпусці по догляду за дитиною до досягнення нею 3 річного віку 28 січня 2014 року у мене нродилась друга дитина при подачі докуменнів(для оформлення допомоги до трьох років ) в УТСЗН у мене запросили копію лікарняного листа завірену работодавцем ,але работодавець з якихось причин мені відмовив в завіренні данного листа, я пояснила це фахівцю яий приймав в мене документи для оформлення данного виду допомоги , тоді фахівець мені сказала, що мені потрібно взяти копію наказу про надання мені відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років на другу дитину ,але як мені видадуть таку копію якщо у мене ще не закінчилась відпустка по догляду за першою дитиною і наказ по догляду за другою дитиною сформують вже після закінчення відпустки за першою чи всерівно на роботі мені повинні видать якісь документи

Будь ласка, ознайомтесь зі змістом статті “ПРО НАДАННЯ ВІДПУСТКИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ ДО ДОСЯГНЕННЯ НЕЮ ТРЬОХ РОКІВ, ЯКЩО НАРОДИЛАСЯ ДРУГА ДИТИНА”. Там є посилання на законодавчу базу, з якими Ви можете кваліфіковано поставити запитання як працедавцю, так і фахівцям УПСЗН.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.