Юридичні питання

Оформлення інвалідності

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, что делать, куда жаловаться? Моему сыну с аномалией развития правой ручки не хотят оформлять инвалидность. Ручка не сгибается в локотке, отсутствует 3 пальчика, кисть направлена в левый бок и она меньше левой. Я в растерянности, не знаю что делать. Какие вышестоящие органы могут помочь в оформлении инвалидности если комиссия городская отказывает?

Якщо міська МСЕК відовляє вам у оформленні інвалідності Ви маєте право звернутись ди вищестоячої організації ; обласної МСЕК (її адресу та телефони можна дізнатись в міській МСЕК).Якщо Ви хочете звернутись за допомогою до МОЗ, зателефонуйте, будь ласка на телефон приймальної громадян (044)253-54-84, (044)253-24-39 або у відділ МСЕК 044 463 79 70, 463 78 24.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.