Юридичні питання

Оформлення в центр зайнятості

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, якщо я безробітна жінка і не стою на обліку в ЦЗ, то чи є сенс мені зараз туди оформлятися, якщо я на 11тижні вагітності і не працювала офіційно протягом 3 років. Чи будуть нараховуватись у ЦЗ якісь додаткові кошти в зв"язку з вагітністю? чи вже не варто йти в ЦЗ? і коли і в яких розмірах почнеться нарахування допомоги на дитину (перша дитина)? заздалегідь дуже дякую за відповідь.

Безробітним, які не перебувають на обліку в ЦЗ оплата до- та після пологової відпустки здійснюється в межах 25% прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а тим, хто перебуває на обліку, в розмірі допомоги по безробіттю.Допомога при народження дитини з першого липня буде нараховуватись в розмірі 41280 грн.
Детально читайте в статтях розділу Юридичні поради на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.