Юридичні питання

Оформлення виплат для студентки

Доброго дня! Я студентка 5 курсу (магістратури)платної форми, навчаюся на стаціонарі, 2 травня цього року я народила донечку. Скажіть, будь ласка, чи можу я зараз оформляти гроші по догляду за дитиною до трьох років поки я навчаюся (я закінчую навчання в кінці січня 2015 року) або ж мені варто оформляти ці гроші після закінчення навчання так, як я не хочу брати академ-відпустку? Чи можна одночасно навчатися на стаціонарі і бути в декреті? І чи буде мені враховуватися декрет у стаж?

Шановна пані, заяву на надання частково оплачуваної відпустки по догляду за дитиною до трьох років подають по закінченню після пологової відпустки, тобто після на 57(71) день після народження дитини. ;Рекомендую так зробити і Вам. У Вашому випадку вже можна, особливо якщо виплати за до- та після пологову відпустку вже отримані. Але при цьому потрібно враховувати усі життєві реалії: догляд та годування дитини тощо. Ні, не буде, на час вагітності Ви не працювали. Більш детально Ви можете отримати відповіді, якщо уважно ознайомитесь зі змістом статей розділу Юридичні поради на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.