Юридичні питання

Оформление отпуска по уходу за ребёнком от 4-х до 6-ти лет

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, перечень документов, на основании которых можно продлить отпуск по уходу за ребенком до 4-х и до 6-ти лет. Спасибо!

Продление отпуска по уходу за ребенком после 3-х лет проводится исключительно на основании медицинского заключения о необходимости в таком отпуске. Если Ваш ребёнок по состоянию здоровья не может посещать организованный детский коллектив, обратитесь к участковому педиатру для оформления соответствующего заключения.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.