Здоров’я мами

Оніміння рук під час вагітності

Доброго дня! Мені 34 роки. Вагітність перша, дуже довогоочікувана. Зараз я на 26 тижні вагітності. Приблизно з 21 тижня я почала відчувати підвищену пітливість вдень і вночі. Великого значення я цьому не надавала, оскільки була сильна спека. Але спека пройшла, а все залишилося. Особливо сильно почала пітніти вночі близько 2-х тижнів. Змушена переодягатися кілька разів за ніч. Крім того мене сильно кидає в жар, а також німіють кисті рук. Із-за цього я зовсім не сплю вночі. Вранці почуваюся повністю виснаженою. З чим це може бути пов"язано ? Чи не шкодить це дитині? Порадьте, будь-ласка, якісь заспокійливі для нормального сну. І чи можна вживати седафітон під час вагітності? Дуже дякую.

Відчуття оніміння та поколювання в пальцях рук відзначає близько четверті вагітних

Причинами цього можуть бути: перевтома, надмірна кількість рідини в організмі,надмірна вага тіла, неправильне положення рук під час сну, остеохондроз хребта.

Виходячи з цього, Вам і потрібно вживати заходів щодо зменшення впливу зазначених причин: частіше відпочивати, контролювати кількість випитої рідини та свою вагу, під час сну намагатись «вмощувати» руки в зручне положення.

Після пологів всі ці скарги зазвичай проходять.

Усі ці негаразди зазвичай не відображаються на розвитку плода, якщо не мають наслідком  нестачу кисню для плода, тому консультація лікаря невролога Вам все-таки не завадить.

Відносно підвищеної пітливості я відповів у попередньому листі.

Щодо седафітону, то його не бажано приймати як під час вагітності, так і під час  годування грудьми.

Заспокійливі для кращого сну – стакан теплого молока за 20-30 хвилин до сну.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк