Юридичні питання

Оплата больничного листа при летальном исходе

Здравствуйте. Скажите, пожалуйста,как оплачивается (и оплачивается ли) больничный лист после родов в случае смерти роженицы (ребеночек жив)?

Закон 2240 Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та допомога по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах виплачується застрахованим особам, зазначеним у частині першій статті 6 цього Закону, – у найближчий після дня призначення допомоги строк,установлений для виплати заробітної плати;З цього Закону виходить, що допомога ФСС ТВП вже повинна бути виплачена до пологів.
З метою оперативного реагування на інформацію застрахованих осіб щодо якості надання матеріального забезпечення та соціальних послуг Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатностіт елефонуйте за номером 0-800-50-18-92 для оперативного отримання необхідної інформації, роз’яснень, компетентної допомоги.
Щодня (крім суботи та неділі) з 9 00 до 18 00; (пт ; до 16 45, обід з 13 00 до 13 45) на Ваші запитання готові відповісти досвідчені фахівці профільних управлінь Виконавчої дирекції Фонду.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк