Юридичні питання

Оплата больничного листа при летальном исходе

Здравствуйте. Скажите, пожалуйста,как оплачивается (и оплачивается ли) больничный лист после родов в случае смерти роженицы (ребеночек жив)?

Закон 2240 Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та допомога по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах виплачується застрахованим особам, зазначеним у частині першій статті 6 цього Закону, – у найближчий після дня призначення допомоги строк,установлений для виплати заробітної плати;З цього Закону виходить, що допомога ФСС ТВП вже повинна бути виплачена до пологів.
З метою оперативного реагування на інформацію застрахованих осіб щодо якості надання матеріального забезпечення та соціальних послуг Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатностіт елефонуйте за номером 0-800-50-18-92 для оперативного отримання необхідної інформації, роз’яснень, компетентної допомоги.
Щодня (крім суботи та неділі) з 9 00 до 18 00; (пт ; до 16 45, обід з 13 00 до 13 45) на Ваші запитання готові відповісти досвідчені фахівці профільних управлінь Виконавчої дирекції Фонду.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк