Юридичні питання

Оплата больничного листа при летальном исходе

Здравствуйте. Скажите, пожалуйста,как оплачивается (и оплачивается ли) больничный лист после родов в случае смерти роженицы (ребеночек жив)?

Закон 2240 Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та допомога по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах виплачується застрахованим особам, зазначеним у частині першій статті 6 цього Закону, – у найближчий після дня призначення допомоги строк,установлений для виплати заробітної плати;З цього Закону виходить, що допомога ФСС ТВП вже повинна бути виплачена до пологів.
З метою оперативного реагування на інформацію застрахованих осіб щодо якості надання матеріального забезпечення та соціальних послуг Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатностіт елефонуйте за номером 0-800-50-18-92 для оперативного отримання необхідної інформації, роз’яснень, компетентної допомоги.
Щодня (крім суботи та неділі) з 9 00 до 18 00; (пт ; до 16 45, обід з 13 00 до 13 45) на Ваші запитання готові відповісти досвідчені фахівці профільних управлінь Виконавчої дирекції Фонду.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.