Юридичні питання

Оплата декретної відпустки

Доброго дня. Я працюю за основним місцем роботи та за сумісництвом і за кілька місяців буду йти в декретну відпустку. За основним місцем роботи з/п становить 1200 грн. За сумісництвом розмір з/п дещо вищий - 3000 грн. На яку суму допомоги я можу розраховувтаи? Як її правильно обчислити. Окрім того, після відпустки по вагітності та пологах чи можу я вийти на неповний робочий день на роботу, де працювала по сумісництву, а на роботі, де моє основне місце, знаходитись у відпустці? Дякую.

NULL

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.