Юридичні питання

Оплата відпустки у ВНЗ

З 5 листопада почала працювати у ВНЗ з погодинною оплатою праці, офіційно по трудовій. Проте годин не маю і зарплати також, то ж внесків не сплачую. Пояснили, що трудовий стаж йде, а страхового немає. В листопаді коли взяли на роботу я завагітніла і з 3 червня маю отримати відпустку у зв"язку з вагітністю та пологами. Чи нарахують мені кошти по цій відпустці, коли представлю лікарняний листок? Говорять, що нарахувань не буде, так як немає нарахувань погодинної оплати. Чекаю на відповідь. Дякую.

Зверніться, будь ласка, до районного фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.Чому Ви працюєте оційно в ДУ і не зареєстровані застрахованою особою?
Чому у відношенні Вас не застосовувався принцип мінімальної зарплати?
Адже:
Лікарняні та декретні надаються застрахованим особам у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати. Підставою для оплати днів хвороби є листок непрацездатності, виданий особі лікувальним закладом. Оплата листка непрацездатності здійснюється відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за загальнообо’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 р. № 1266 Порядок № 1266. Якщо працівниця перед настанням страхового випадку (відпустки у зв;язку з вагітністю та пологами) не мала заробітку, середня заробітна плата для розрахунку розміру допомоги по вагітності та пологах визначається виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу), встановленої їй на момент настання страхового випадку.;

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк