Здоров’я мами

Отримання “Обмінної карти”

Добрий вечір. Я вагітна жінка , маю 23 тижні вагітності.Підкажіть, будь ласка, як мені отримати : Обмінну карту вагітної жінки «Зростай, Малюк!» та Брошуру - «Порадник вагітної та молодої мами». Дуже дякую. Знаходжусь у м. Дніпропетровськ!

Пані Оксано, обмінними картами «Зростай, Малюк!», згідно заявки,  щоквартально забезпечуються усі ЦПСМД Дніпропетровська, тому її можна отримати в ЖК за місцем постановник на облік.

Брошури «Порадник вагітної та молодої мами» тимчасово не випускаються, але усі матерали з цієї брошури можна знайти на сайті «Зростай, Малюк!» за посиланням – httіp://zrostaymaluk.com.ua/

1 коментар

Оприлюднити коментар

  • Добрый вечер, я беременна 6 недель очень хочу обменную карту «Зростай малюк» , как мне ее получить? Нахожусь в Донецкой области, город Новогродовка

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.