Здоров’я мами

Партнерські пологи

Мій чоловік був зі мною на перших пологах. Зараз ми чекаємо другу дитину і я б хотіла, щоб чоловік був присутній, але починають виникати якісь проблеми. Одним словом лікарі кажуть, що зараз не можна такого робити, або потрібно платити. Чи дійсно зараз щось змінилося і він не може бути присутнім? І чи мають вони право вимагати за це гроші?

Наскільки нам відомо, у всіх пологових будинках партнерські пологи та виділення в подальшому окремих палат є платною послугою.

Якщо на додачу ще будуть просити чоловіка пройти певні обстеження та здати аналізи, це теж є правильним і є виконання санітарно-епідемічних правил.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.