Юридичні питання

Печати в обменной карте

Должен ли врач ставить печати в обменной карте в поле записей для плановых явок. В моей обменной карте нет ни единой печати, даже печати мед учереждения, примет ли меня роддом в другом городе в таком случае?

Добрый день, Анна.

В Обменной карте обязательно должна быть печать лечебного учреждения. Для этого предусмотрено место на первой  странице Обменной карты. Печать врача для плановых явок необязательна.

Если Вы планируете роды в определенном роддоме, то попросите,  чтобы Вам написали в Обменной карте, что рекомендация на роды в такой-то роддом. Тогда,  скорая Вас повезет именно в этот роддом.

Вам – легкой беременности и благополучных родов!

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.