Юридичні питання

Перебіг вагітності та виплати

Добрый день! на самом деле у меня много вопросов,но,задам лиш несколько сильно волнующихбыла в медико-генетическом центре на УЗИ и мне написали : ВПР НУС: удвоение левой почки-это не страшно для малыша? (у меня 35 недель беременности) -правда ли то,что девочки рождаются раньше положенного срока по УЗИ? -к сожалению я буду мамой-одиночкой и в нашем собесе мне сказали,что пособие плаьтится в размере 291 грн в месяц,но,это же минимальный размер!как получить максимальный? -каждый вечер у меня маленькие судороги по обоим ногам,началось это примерно с 32 недель беременности,подскажите пожалуйста-что я должна кушать или пить,чтоб это прекратилось? Заранее спасибо за ответ.
  1. Ми не коментуємо результати аналізів та інструментальних досліджень. Це повинні зробити лікар УЗД та лікар, який веде Вашу вагітність.
  2. Все залежить не від статі плода, а від готовності материнського організму та самого плода до пологів.
  3. Допомога на дітей одиноким матерям, одиноким усиновителям (вдовам, вдівцям), матері (батьку) у разі смерті одного з батьків, шлюб між якими було розірвано до дня смерті, які мають дітей віком до 18 років (якщо діти навчаються за денною формою навчання у вищих навчальних закладах I – IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах, – до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років) надається, у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
  4. Потрібно звернутись до лікуючого лікаря і він призначить лікування. Можливо, в організмі нестача магнію.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.