Юридичні питання

Перебіг вагітності та виплати

Добрый день! на самом деле у меня много вопросов,но,задам лиш несколько сильно волнующихбыла в медико-генетическом центре на УЗИ и мне написали : ВПР НУС: удвоение левой почки-это не страшно для малыша? (у меня 35 недель беременности) -правда ли то,что девочки рождаются раньше положенного срока по УЗИ? -к сожалению я буду мамой-одиночкой и в нашем собесе мне сказали,что пособие плаьтится в размере 291 грн в месяц,но,это же минимальный размер!как получить максимальный? -каждый вечер у меня маленькие судороги по обоим ногам,началось это примерно с 32 недель беременности,подскажите пожалуйста-что я должна кушать или пить,чтоб это прекратилось? Заранее спасибо за ответ.
  1. Ми не коментуємо результати аналізів та інструментальних досліджень. Це повинні зробити лікар УЗД та лікар, який веде Вашу вагітність.
  2. Все залежить не від статі плода, а від готовності материнського організму та самого плода до пологів.
  3. Допомога на дітей одиноким матерям, одиноким усиновителям (вдовам, вдівцям), матері (батьку) у разі смерті одного з батьків, шлюб між якими було розірвано до дня смерті, які мають дітей віком до 18 років (якщо діти навчаються за денною формою навчання у вищих навчальних закладах I – IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах, – до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років) надається, у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
  4. Потрібно звернутись до лікуючого лікаря і він призначить лікування. Можливо, в організмі нестача магнію.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк