Здоров’я мами

Перші два види скринінгу (кожний окремо) не дають підстав точно встановити діагноз.

Здравствуйте. У меня вопрос по скринингу первого триместра (узи и кровь). В поликлинике меня направили сдать кровь за неделю до узи (в направлении написано так). Нигде не нашла инфу, что сначала сдают именно кровь, а потом уже узи. Везде пишут, что скринг сначала делается по узи, и не более, чем через 3 дня (не неделя точно) берут кровь. Подскажите, как правильно делается анализ? Важен ли разрыв между анализом крови и узи? Хочется, чтоб результаты были информативны.Спасибо.

Якщо говорити правильно, то є три види скринінгу:

– ультразвуковий;
– біохімічний.

Але перші два види скринінгу (кожний окремо) не дають підстав точно встановити діагноз.

Тому найчастіше, за згодою вагітної, проводиться комбінований скринінг, тобто поєднання перших двох.

 

Комбінований ідеально проводити в 12 тижнів вагітності (проте може бути будь–який проміжок часу між 11 і 13 тижнем+6днів), коли береться проба крові на аналіз рарр-а і паралельно проводиться ультразвукове дослідження nt (комірцевий простір, розвиток кісток носа);

 

Є також метод, коли обстеження розпочинають з УЗД.

За результатами УЗД визначає термін, найбільш оптимальний для здачі крові – як правило, це відбувається на одинадцятому-тринадцятому+6 днів тижні вагітності.

До речі, в Харкові працює один з кращих медико-генетични центрів – 057 705 1674.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.