Юридичні питання

Підкажіть, будь ласка, чи має моя дитина право на отримання Чорнобильського посвідчення?

Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи має моя дитина право на отримання Чорнобильського посвідчення, якщо я (мама) маю таке посвідчення третьої категорії, але на даний момент не проживаю і не зареєстрована в радіаційній зоні, відповідно моя дитина теж. Якщо я таке право маю, то який порядок дій його отримання? Дякую.

Згідно Закону України Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Розділ V
ЗАХИСТ ДІТЕЙ, ПОТЕРПІЛИХ ВІД ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ
Стаття 27. Визначення дітей, які належать до потерпілих від Чорнобильської катастрофи
До дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, належать неповнолітні діти, які:
5) народились після 26 квітня 1986 року від батька, який на час настання вагітності матері мав підстави належати до категорії 1, 2 або 3 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, або народжені матір’ю, яка на час настання вагітності або під час вагітності мала підстави належати до категорії 1, 2 або 3 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк