Юридичні питання

Підкажіть, будь-ласка, чи враховуються аліменти в сукупний дохід сім”ї?

Доброго дня!Підкажіть, будь-ласка, чи враховуються аліменти в сукупний дохід сім"ї?

Так, згідно Методики обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги
До сукупного доходу сімей (одержувачів) входять одержані аліменти Підпункт 5.13 пункту 5 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства праці та соціальної політики N 195а/161/453/144/677 від 10.06.2005

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк