Юридичні питання

Підкажіть, будь-ласка, куди треба звернутися, якщо не виплачують на підприємстві дородову допомогу?

Підскажіть будь-ласка куди треба звернутися,якщо не виплачують на підприємстві дородову допомогу??

Допомога по вагітності по вагітності та пологах нараховується бухгалтерією підприємства, а виплачує через бухгалтерію районний (міський) фонд соціального страхування тимчасової втрати працездатності (ФСС ТВП). Тому, звертатись в першу чергу потрібно до ФСС ТВП, щоб дізнатись, чи нараховані і перечислені кошти.У разі негативної відповіді Ви можете зателефонувати за телефонами, номери яких Ви знайдете в статті ;;ТЕЛЕФОНИ ;ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ; на сайті ;Зростай, Малюк!; в розділі ;Юридичні питання;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.