Юридичні питання

Підкажіть, як довго може нараховуватися гроші і куди мені звертатися, адже недарма вони називаються дородові, на які розраховує майбутня мама.

Добрий день,я працювала 4 роки і три місяці до декретної відпустки вчителем в школі.2 грудня я офіційно була оформлена на декретну відпустку,а також відразу оформила потрібні документи на роботі.Але до сих пір не отримала "дородові".В відділі освіти мені відповідають ,що тільки почали отримувати дівчата,які в жовтні пішли в декретну відпустку.Підкажіть як довго може нараховуватися гроші і куди мені звертатися адже недарма вони називаються дородові на які розраховує майбутня мама.дякую

Відділ освіти тільки нараховує кошти декретної відпустки, а виплачує їх районний фонд соціального страхування тимчасової втрати працездатності (ФСС ТВП). Тому за інформацією потрібно звертатись туди. А вже потім до вищого за рівнем ФСС ТВП України. Телефон його Гарячої лінії Ви знайдете в статті ТЕЛЕФОНИ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ на сайті зростай МАЛЮК В РОЗДІЛІ Юридичні питання.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк