Юридичні питання

Підкажіть як правільно отримати допомогу на третю дитину з гірською надбавкою?

Добрий день,питання такого змісту про отримання допомоги при народженні другої дитини від другого чоловіка ,в нього теж є дитина 14р ,яку я усиновлю . Проживаємо у Львові ,але я прописана в гірському районі.Підкажіть як правільно отримати допомогу на третю дитину з гірською надбавкою,Дякую.

Після усиновлення Ви дійсно маєте право на отримання допомоги при народженні третьої дитини.Щодо надбавки відповідно до ЗУ “Про статус гірських населених пунктів в Україні” статус особи, яка проживає і працює (навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського, надається громадянам, що постійно проживають, постійно працюють або навчаються на денних відділеннях навчальних закладів у цьому населеному пункті, про що громадянам виконавчим органом відповідної місцевої ради видається посвідчення встановленого зразка. Тобто, для того, щоб її отримувати, потрібно не тільки бути зареєстрованою в гірському населеному пункті, але постійно проживати там, перебувати на обліку в ЖК та народжувати.
Незаконно отримані суми любих видів соціальних допомог, що отримані в результаті неправильного їх формлення , відшкодовуються в судовому порядку.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк