Юридичні питання

Підкажіть як правільно отримати допомогу на третю дитину з гірською надбавкою?

Добрий день,питання такого змісту про отримання допомоги при народженні другої дитини від другого чоловіка ,в нього теж є дитина 14р ,яку я усиновлю . Проживаємо у Львові ,але я прописана в гірському районі.Підкажіть як правільно отримати допомогу на третю дитину з гірською надбавкою,Дякую.

Після усиновлення Ви дійсно маєте право на отримання допомоги при народженні третьої дитини.Щодо надбавки відповідно до ЗУ “Про статус гірських населених пунктів в Україні” статус особи, яка проживає і працює (навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського, надається громадянам, що постійно проживають, постійно працюють або навчаються на денних відділеннях навчальних закладів у цьому населеному пункті, про що громадянам виконавчим органом відповідної місцевої ради видається посвідчення встановленого зразка. Тобто, для того, щоб її отримувати, потрібно не тільки бути зареєстрованою в гірському населеному пункті, але постійно проживати там, перебувати на обліку в ЖК та народжувати.
Незаконно отримані суми любих видів соціальних допомог, що отримані в результаті неправильного їх формлення , відшкодовуються в судовому порядку.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.