Здоров’я дитини

Підскажіть нам відповіді на наші питання, та куди потрібно звернутися.?

Добрий вечір! В мене наступні питання, моїй донечці 1,5 років. Я помічаю, що в неї так званий жабячий живіт, він помітний коли вона лежить на спинці, що це може бути??? Також хотіла запитати про грудки. В неї одна грудка завжди з випяченим соском, а інша зі схованим, яка це причина? І також мені здалося, що в неї Х образні ніжки. Коли вона лежить, і я їх складую вони рівні, а як бігае, то Х образні. Підскажіть нам відповіді на наші питання, та куди потрібно звернутися. Дякую.

Вам терміново потрібно звернутись до свого лікаря педіатра з метою лабораторного обстеження та призначення лікування, тому що приведені Вами приклади свідчать за розвиток рахіту у дитини.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.