Юридичні питання

Підвищена оплата по догляду за дитиною

Здравствуйте! Я получала повышенное пособие по уходу за ребенком до 3-х лет в размере 670 грн. Сегодня хотела вновь подать документы в СОБЕС на данное пособие. Но мне там сообщили, что данное пособие с 1 июля отменили и будут выплачивать только 130 грн. в месяц с момента, когда ребенку исполнится 2 года. Сейчас ребенку полтора года. Но в интернете я прочитала, что мамочки, которые уже были оформлены на данный вид пособия до 1 июля 2014 года, должны и дальше его получать. Вот хочу у вас уточнить - имеем ли мы право на повышенное пособие как раньше или прийдется туго затягивать пояс, так как наш совместный доход с ребенком, на двоих составляет меньше прожиточного минимума на одного человека. (это деньги, которые выплачивают при рождении ребенка 29 000 и пособие матери-одиночки). И если нам пособие все-таки полагается - где об этом можно прочитать? Спасибо!

Вам все правильно сказали. Але соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та одиноким матерям не відміняли, так що звертайтесь до УПСЗН.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.