Юридичні питання

Пільги для підприємців

Доброго дня.Підскажіть у мене 2 дітей і я майбутня матуся 3 дитини чи можу мати пільги,якщо я є підприємцем і знаходжусь на 3 категорії єдиного податку з 4 % ставкою?

Кількість дітей не впливає на зниження податків, можливо в нвому Податковому кодексі щось буде. Уточніть в міській податковій службі або зателефонуйте на урядову гарячу лінію 0 800 507 309.Є в Україні, на жаль, категоріїя мати-олиначка або, на щастя, мати-героїня. І є ще в Україні, теж на жаль, поняття малозабезпечених сімей.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.