Юридичні питання

Пільги одиноким матерям

Здравствуйте! Интересует следующий вопрос. Я мать-одиночка и нахожусь в декретном отпуске, ребенку 2 с лишним года. Получаем пособие как малообеспеченная семья. Сейчас собираемся идти в детсад. Какие льготы мы имеем в детском саду? Слышала, что полагаются льготы на питание для ребенка? В каком размере и как их оформить? Еще есть какие-то льготы, например, на сборы денег родительским комитетом на нужды садика, группы? Слышала, что многодетные семьи оплачивают только 50%. А как обстоит дело с малообеспеченной семьей? Должна ли малообеспеченная семья что-то оплачивать? А мы ведь живем только на пособия, так как в данный момент я не работаю, так как с ребенком полностью сама. Спасибо!

У мене немає даних щодо якихось особливих пільг одиноким матерям. Усі пільги зазначені в статті Права матері-одиначки. Додатково прочитайте статті “Порядок призначення та виплати державної допомоги сім’ям з дітьми”, частину 1-4. Ви можете оіормити соціальну допомогу як мати-одиначка, якщо для цього є підстави.Щодо зборів різного виду в дитсадках та школах, так це справа абсолютно добровільна.А щоб отримати відповідь від урядовців, зателефонуйте,будь ласка, на урядову гарячу лінію 0 800 507 309.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.