Юридичні питання

Пільги від держави на отримання дітей

скажіть будь ласка якщо я розведена та отримую 2 неповнолітніх дітей віком 7 та 16 років та я нігде не працюю чи маю я право на отримання будь яких пільг від держави на отримання дітей у випадку якщо маю то підкажіть будь ласка які і що для того потрібно? наперед дякую та чекаю вашої відповіді

Знайдіть в Інтернеті та уважно прочитайте, будь ласка, Закон України Про державну допомогу сім’ям з дітьми та Закон України Про державну допомогу малозабезпеченим сім’ям.Однією з основних вимог до надання допомоги є працевлаштування працездатного члена сім’ї або перебування його на обліку в Центрі зайнятості населення.
За допомогою потрібно звертатись до місцевих органів праці та соціального захисту населення.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.