Здоров’я дитини

Пітливість малюка

Доброго дня! Що може бути причиною пітливості долонь у малюка навіть у прохолодному приміщенні? Малюку - 2,5 місяці, часто вологі долоньки

Пітливість у малюків – це абсолютно природний фізіологічний процес. Потові залози починають працювати тільки з 3-4 тижнів життя новонародженого. Внаслідок того, що вони ще, можна сказати,  не відрегульовані, дитина дуже швидко може спітніти при перегріванні, активному русі. Якщо малюк пітніє в спокійному стані, під час сну і за нормальної температури св. оселі, то це є приводом звернутися до педіатра, щоб виключити перед посилки до захворювання.

Посилена пітливість може спостерігатися у гіперактивних і великих дітей. Іноді дитина може рясно потіти через генетичної схильності до активної роботи потових залоз. Зазвичай такий гіпергідроз виникає на долонях, ступнях ніг, в пахвових западинах, на голові.

Рясна пітливість може бути викликана у дітей дефіцитом вітаміну D, в результаті чого у дитини з’являється підвищена пітливість долонь, стоп, голови, лисіє потилиця, підвищується збудливість, знижується апетит. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.