Здоров’я мами

Подскажите, что это может быть или к кому мне обратиться?

Здравствуйте,у меня такая ситуация уже два месяца странный менструальный цикл начинается в срок, но месячные скудные,при этом месячные в декабре сильно удивили. они были скудны и алого цвета хотя у меня всегда в первый день месячные коричневые.Цикл в среднем 33-36 дней,в целом регулярный только после тяжелой ангины или простуды может задерживаться и перескочить на др.числа.Также у меня всегда перед месячными грудь болит ,за неделю,затем перестает.А вот перед месячными в ноябре(начались 23) не болела,но 2-го декабря я заметила что грудь начала слегка побаливать и с каждым днем усиливаться и с тех пор она у меня налилась и болит и во время кд в декабре не перестала болеть(что для меня совершенно странно)я сделала несколько тестов они были отрицательны,пошла на узи они сказали что беременности нет, но через 7 назначали прийти,я пришла(опять ничего не нашли и говорят снова через 7 дней прийти)При всем при этом у меня частенько последний месяц кружится голова,и резко среди дня или ночи может тошнить,стала ужасно раздражительной.Подскажите что это может быть или к кому мне обратиться?Или это может быть из-за того что я узнала о беременности моей подруги.Уже не знаю что думать.И на узи толком ничего не говорят.Спасибо.

Якщо два проведених УЗД не показали наявність вагітності, то проведення 3-4 і подальших УЗД це може бути обумовлене або перестрахуванням лікарів, або ж вимогою з Вашого боку.

Я думаю, що вже повинні були проявитись і деякі інші ознаки вагітності та і проведення тестів на вагітність (правильне тестування) вже б показало її наявність.

Усі інші описані вами нездужання можуть дійсно бути ознаками певного гормонального перелаштування на тлі вагітності вашої подруги, тобто ознаками «фальшивої» вагітності.

Якщо відповіді лікарів не задовольняють Вас, вимагайте направлення до вищого за рівнем надання допомоги пологодопомічного закладу.

Зі свого боку я б порадив Вам відвідати лікаря психолога, щоб зберегти на подальше свою нервову систему.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.