Здоров’я мами

Подскажите, пожалуйста, что делать и серьезно ли это? Влияет ли температура на ребенка?

Добрий вечер. После кесарева в роддоме у меня не было температуры, приехала домой, поднялась вечером до 37.3. Почему и серьезно ли это?Влияет ли это на ребенка ? Швы мне не сняли.. Шов с правой стороны очень сильно болит и печет,немного тверд,но врач, который в роддоме делал кесарево сказал прилаживать капусту, пить настойку водного перца, из роддома выписали на 5 день. Подскажите, пожалуйста, что делать и серьезно ли это? Влияет ли температура на ребенка?

Якщо ви годуєте дитину грудьми – продовжуйте годувати.

Але описана ситуація є досить серйозною, тому, з метою профілактики подальших ускладнень, потрібно, щоб Вас, в обов’язковому порядку оглянув лікар-хірург, оцінив стан післяопераційного рубця та з’ясував причини підвищення температури.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.