Здоров’я мами

Помогите! Мы очень хотим ребёнка.

Мне 38 лет у меня второй брак и мы вместе хотим ребёнка. У меня есть ребёнок от первого брака сын ему 20 лет.На протяжении 8 лет от первых родов у меня стояла спираль, но после её извлечения я больше никогда не беременела.Абортов никогда не делала. Второму мужу 30 лет у него детей нет. Не могу забеременеть не от первого не от второго мужа.Со вторым мужем прошли обследование, но я вижу что или врачи только денег хотят и помочь не могут. Пишут мне диагноз "БЕСПЛОДИЕ", у мужа результат 10% подвижные, 20% малоподвижные и 70% не подвижные, но живые.Помогите!!! Мы очень хотим ребёнка.

Я не знаю які і де обстеження Ви проходили, але якщо Вас не влаштовують результати обстеження, проведеного за місцем проживання, та рівень надання даного виду медичної допомоги, вимагайте направлення Вас та чоловіка до обласного центру планування сім’ї в Дніпропетровську.

Судячи з наданої вами інформації, лікування потребуєте не тільки Ви, але і Ваш другий чоловік.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.