Юридичні питання

Помощь на ребенка

Добрый день!
У меня такой вопрос: ребенку исполнилось 3 года 02.03.2012 года. Я официально в разводе с мужем. По окончании декретного отпуска на работу не возвращаюсь, буду увольняться. Поэтому в данный момент я официально безработная. Полагается ли какая-то помощь на ребенка после 3-х лет? Спасибо!

У відповідності до ЗУ “Про державну допомогу сім’ям з
дітьми” жінкам, які не мають статусу матері-одиначки, не стали на облік до державної служби зайнятості та не отримали статусу безробітної, до того ще й отримують аліменти на дитину, – державна допомога на дитину після 3-х років не надається.
Єдиним варіантом лишається подача заяви до Соцбезу про визнання родини малозабезпеченою (довідка про склад сім’ї, про доходи всіх осіб, що проживають у відповідності до цієї довідки та ведутьспільне господарство). Тоді можуть призначити допомогу. Справа не швидка, тому ви маєте всі шанси працевлаштуватися до моменту нарахування допомоги.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.