Юридичні питання

Порядок надання соціальних відпусток

Добрий день. Моя дружина знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до трьох років по 25.08.14 і знову вагітна.На лікарняний по вагітності та пологах піде з 23.09.14. Чи має вона право піти у щорічну відпусту на період з 26.08.14 по 22.09.14? Та яким чином їй будуть нараховані відпускні та лікарняний відповідно? Дякую завчасно за відповідь.

Закон України Про відпустки Стаття 20. Порядок надання соціальних відпусток.До відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами власник або уповноважений ним орган зобов’язаний за заявою жінки приєднати щорічну відпустку незалежно від тривалості її роботи в поточному робочому році.
Нарахування проводяться згідно посадового окладу.
Більш детально читайте в статтях розділу Юридичні поради на сайті Зростай Малюк.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк