Юридичні питання

Пособия до и после рождения ребенка будучи замужем? в случае развода?

Здравствуйте, прошу помощи разобраться. Недавно я вышла в декретный отпуск и не работаю.Декретные деньги еще не получила. Мой муж отказывается меня содержать и хочет развестись. Мы женаты, но вместе не проживаем. Он - гражданин РФ, и проживает в Москве, я - украинка, проживаю в Киеве. Скажите,какие пособия я могу оформить в нашем государстве до и после рождения ребенка будучи замужем? а какие, в случае развода? Также, меня интересует, в случае развода, смогу ли я получить статус одинокой мамы и оформить пособие в этом статусе? в течении какого времени это можно сделать? заранее благодарна за ответ.

Усі відповіді на поставлені Вами питання щодо соціальних допомог в основному вирішуються за допомогою положень Закону України ПРО ДЕРЖАВНУ ДОПОМОГУ СІМ’ЯМ З ДІТЬМИРозділ I ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ Стаття 1.Право сімей з дітьми на державну допомогу. Громадяни України, в сім’ях яких виховуються та проживають неповнолітні діти, мають право на державну допомогу у випадках та на умовах, передбачених цим Законом та іншими законами України.
Розділ V-A. Стаття 18. Право на допомогу на дітей одиноким матерям
Право на допомогу на дітей одиноким матерям мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновлювачі, якщо у свідоцтві про народження дитини або документі про народження дитини, виданому компетентними органами іноземної держави, за умови його легалізації в установленому законодавством порядку (рішенні про усиновлення дитини), відсутній запис про батька (матір) або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку органом державної реєстрації актів цивільного стану за вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.