Здоров’я мами

Постановка на учет в ЖК, обязательны ли анализы?

В ЖК при постановке на учет сказали сдать бак. пассев из влагалища. В Указе МОЗ о необходимых анализах при постановке на учет - такого анализа нет. Могу ли я от него отказаться? И если ЖК государственная - должна ли я платить за анализы??

По-перше, шановна, ви досить неуважно читали наказ МОЗ №417, якщо мова йде саме про його – таке обстеження в переліку є.

По-друге, Ви можете взагалі відмовитись від усіх аналізів, обстежень та інших медичних процедур, для цього потрібно тільки написати заяву на ім’я завідувача жіночої консультації. От тільки чи допоможе це нормальному перебігу вагітності та народженню здорової дитини – це вже питання.

Стосовно платних аналізів, це питання потрібно поставити перед керівником лікувального закладу.

З повагою,

Сотник Iван Минович

Медичний радник Громадської організації

Соціальних інформаційних ініціатив «ПРОСВІТА»

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.