Здоров’я дитини

Поведінка дитини під час сну

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, является ли нормой то, что 1,5 месячный ребенок во сне бывает улыбается, бывает плачет, периодически кряхтит ( в это время вытягивается, крутится, ручками трогает свое лицо). И еще бывает когда кормлю грудью тоже весь вытягивается, кряхтит, как будто злиться и как бы со злостью сосет грудь, хотя молока предостаточно.

Усе перераховане Вами притаманне дітям в такому віці. Ніякої патології немає. Єдине, що можна доповнити, це ще раз подивіться за тим, чи правильно організоване грудне вигодовування: Ваше положення, положення Малюка, прикладання його до грудей. 

І ще одне – купайте дитину трішки зарані до того, як вона засне, обов’язково годуйте вночі і слідкуйте за тим, що ви самі їсте.

Відповіді на багато питань можна знайти на сайті Зростай, Малюк!

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.