Юридичні питання

Повернення коштів

доброго дня! підкажіть, будь-ласка, щодо наступного: через помилку бухгалтерії, яка переплатила мені кошти та вимагає їх виплати терміново великими сумами, з вирахуваннями буду отримувати лише 1930 гривень. Одна виховую неповнолітню дитину, аліментів не отримую. Чи мають право вираховувати так багато, адже не нас обох не залишається навіть по прожитковому мінімуму.дякую

В ситуації, що склалась, частково є і Ваша вина, якщо Ви знали щодо помилки бухгалтерії. Але Ви маєте право оскаржити дії вашої бухгалтерії в через суд.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.