Здоров’я дитини

Появилась проблема, распухло веко от ячменя.

Здраствуйте! У меня беременность 28-29 недель. Появилась проблема, распухло веко от ячменя. Врач назначил антибиотики:Эритромициновую мазь и капли "Тобрекс". В анотациях написано что применять при беременности не рекомендуется. Насколько опасно местное применение этих препаратов для ребенка?

Я не можу обговорювати та кваліфікувати призначення вашого офтальмолога.

Можу сказати точно одне: «Застосування обох препаратів у період вагітності або годування груддю можливе, якщо на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини».

Я думаю, що лікар врахував Вашу вагітність та її термін під час призначення лікування.

Але, якщо у Вас виникають сумніви в доцільності та правильності даного призначення, попросіть його призначити інше лікування.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.