Юридичні питання

Право на санаторно-курортне лікування вагітних вагітних

Добрый день! Сейчас на 12-13 неделе беременности. Двойня. С начала беременности уволилась с работы по собственному желанию. Т.к. беременность сложная, два раза лежала на сохранении в больнице, на учете в центре занятости не стою. Меня интересует вопрос по оздоровлению беременных в моей ситуации. Если это возможно: какие документы нужны, где их можно получить, что для этого нужно?

Порядок оздоровлення вагітних викладено в статті на сайті Зростай Малюк розділ Вагітність стаття “Оздоровлення вагітних в Україні”
Ось витяг з статті:
У своїй жіночій консультації вагітна жінка має отримати направлення на цю спеціальну комісію, яка зазвичай засідає у п’ятому пологовому будинку Києва, свою обмінну карту і взяти довідку з місця роботи, де вказують назву організації, де вона працює, код її соціального страхування. З цими документами і паспортом вона потрапляє на відбіркову комісію до п’ятого пологового будинку. Звичайно комісія засідає у перший вівторок кожного місяця. Там присутні головний акушер-гінеколог міста, представник соцстраху і представник спеціалізованого відділення для оздоровлення жінок клінічного санаторію ;Жовтень;. Комісія засідає з 9-ї ранку і до вирішення всіх питань.
Тобто спочатку Ви повинні поставити запитання щодо необхідності та можливості санаторного лікування, тому що наявність деяких супутніх діагнозів у вагітних не дозволяє їм лікуватись в санаторії.
А ще вам бажано стати на облік в центрі зайнятості, щоб не виникало питань відносно того, відноситесь Ви до категорії застрахованих осіб згідно вимог Закону України Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Застрахована особа – фізична особа, яка відповідно до цього Закону підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню і сплачує (сплачувала) та/або за яку сплачуються чи сплачувалися у встановленому законом порядку страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.