Юридичні питання

Право на санаторно-курортне лікування вагітних вагітних

Добрый день! Сейчас на 12-13 неделе беременности. Двойня. С начала беременности уволилась с работы по собственному желанию. Т.к. беременность сложная, два раза лежала на сохранении в больнице, на учете в центре занятости не стою. Меня интересует вопрос по оздоровлению беременных в моей ситуации. Если это возможно: какие документы нужны, где их можно получить, что для этого нужно?

Порядок оздоровлення вагітних викладено в статті на сайті Зростай Малюк розділ Вагітність стаття “Оздоровлення вагітних в Україні”
Ось витяг з статті:
У своїй жіночій консультації вагітна жінка має отримати направлення на цю спеціальну комісію, яка зазвичай засідає у п’ятому пологовому будинку Києва, свою обмінну карту і взяти довідку з місця роботи, де вказують назву організації, де вона працює, код її соціального страхування. З цими документами і паспортом вона потрапляє на відбіркову комісію до п’ятого пологового будинку. Звичайно комісія засідає у перший вівторок кожного місяця. Там присутні головний акушер-гінеколог міста, представник соцстраху і представник спеціалізованого відділення для оздоровлення жінок клінічного санаторію ;Жовтень;. Комісія засідає з 9-ї ранку і до вирішення всіх питань.
Тобто спочатку Ви повинні поставити запитання щодо необхідності та можливості санаторного лікування, тому що наявність деяких супутніх діагнозів у вагітних не дозволяє їм лікуватись в санаторії.
А ще вам бажано стати на облік в центрі зайнятості, щоб не виникало питань відносно того, відноситесь Ви до категорії застрахованих осіб згідно вимог Закону України Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Застрахована особа – фізична особа, яка відповідно до цього Закону підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню і сплачує (сплачувала) та/або за яку сплачуються чи сплачувалися у встановленому законом порядку страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк