Юридичні питання

Право на щорічну відпустку перед декретною

Допоможіть розібратися!!! Мені говорили що я маю право на щорічну відпустку перед декретною. Я працюю вчителем з 2008 року і завжди у відпустку йшла влітку, але чи буде ця відпустка цілою??? А ще один юрист сказав, що "Питання надання відпусток регламентується внутрішніми документами, Якщо дане питання погодите з керівництвом школи, не має проблем." Допоможіть, дякую!

Я не знаю, чим керуються люди, в тому числі і юрист, які Вам щось говорять, але я керуюсь нормою Закону України “Про відпустки” Стаття 20. Порядок надання соціальних відпусток
Тривалість відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами обчислюється сумарно і становить 126 календарних днів (140 календарних днів – у разі народження двох і більше дітей та в разі ускладнення; пологів). Вона надається повністю незалежно від кількості днів, фактично використаних до пологів.
До відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами власник або уповноважений ним орган зобов’язаний за заявою жінки приєднати щорічну відпустку незалежно від тривалості її роботи в поточному робочому році.
Тому, вираховуйте тривалість щорічної відпустки, дізнайтесь у лікаря, коли Вам призначать відпустку по вагітності та пологах, плюсуйте, чи віднімайте і пишіть заяву.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.