Юридичні питання

Право на щорічну відпустку зразу ж після закінчення відпустки по вагітн

прошу допомогти мені:чи маю я право на щорічну відпустку зразу ж після закінчення відпустки по вагітн. і пологах,якщо так, то скільки днів я можу взяти щорічної відп.? працюю в даній установі з 01.03.13 за рік роботи щор.відп. вже використала,а у відп.по вагітн.пішла з 28.01.14- 02.06.14.проконсультуйте будьласка.дякую.

До відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами власник або повноважений ним орган зобов’язаний за заявою жінки приєднати щорічну відпустку незалежно від тривалості її роботи в поточному робочому році. Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається за заявою жінки або осіб, зазначених у частині третій статті 18 цього Закону, повністю або частково в межах установленого періоду та оформляється наказом (розпорядженням) власника або уповноваженого ним органу.Детально в статті Порядок надання соціальних відпусток розділу Юридичні поради на сайті Зростай Малюк.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк